KIEROWNIK BUDOWY / INSPEKTOR NADZORU WROCŁAW

Posiadamy pełne uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcje bez ograniczeń. Nadzorujemy roboty sanitarne, gazowe, elektryczne. Jeżeli potrzebujesz kierownika budowy na swoim terenie po prostu się z nami skontaktuj.

 

Projekty domów / Adaptacje / Pozwolenia na Budowe

  • Potrzebujesz pozwolenia na budowę domu?
  • Planujesz inwestycje i nie wiesz od czego zacząć?
  • Jesteś Inwestorem i nie chcesz zajmować się całym, żmudnym procesem, który towarzyszy każdemu etapowi prac przy budowie domu?
  • Może planujesz większą inwestycję?
  • Planujesz technologie lokalu usługowego?
  • Planujesz rozbiórkę budynku?

 

Jeżeli tak to świetnie trafiłeś, oferujemy pomoc na każdym etapie prac projektowych, budowlanych . Jesteśmy do dyspozycji w kontaktach z urzędami jako twój pełnomocnik w zakresie prac związanych z twoją inwestycją. Zorganizujemy Ci pozwolenie na budowę i zajmiemy się całą dokumentacją budowlaną z rozlicznymi uzgodnieniami np. z konserwatorem zabytków, uzgodnień BHP ppoż, uzgodnień sanitarnych itp, . Skomplikowany proces uzyskiwania wszelkich pozwoleń związanych z procesem inwestycyjnym już nie będzie Cię więcej zajmował gdy skorzystasz z naszej pomocy.

Pomożemy wybrać Ci odpowiedni projekt Twojego nowego domu oraz wprowadzimy w nim wszelkie możliwe zmiany jakie wspólnie uzgodnimy. To wszystko po to, by był to projekt i dom najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Oferujemy także usługi związane z pozyskiwaniem pozwoleń na budowę hal produkcyjnych, domów wielorodzinnych, magazynów, technologii lokali usługowych, rozbiórek,  itp.

Nadzory Inwestorskie wrocław

Nadzory we Wrocławiu.

W naszej ofercie proponujemy nadzory budowlane oraz nadzory inwestorskie, zapewniamy także kierowników budowy z rożnych branż posiadających pełne uprawnienia.

Jeżeli nie chcesz zajmować się swoją inwestycją, budowa, zrobimy to za Ciebie. Przygotujemy Ci pełna kalkulacje budowy oraz sposoby jej realizowania. Zapewnimy Tobie pełną kontrolę, informacje na każdym etapie budowy.

W razie pytań chętnie służymy pomocą!